Torony Község Hivatalos Honlapja - Hírek: Kétszer is vezetett a Torony, döntetlen lett a meccs vége Náraiban

Kétszer is vezetett a Torony, döntetlen lett a meccs vége Náraiban

Hiába vezetett kétszer is a vasárnapi mérkőzés során a Torony a Nárai otthonában, a végén meg kellett elégednie a döntetlennel a negyedik fordulóban a megyei labdarúgó bajnokság harmadosztályának Szombathelyi-csoportjában.

Nárai SK-Torony KSK 2-2 (0-1)

Torony KSK: Németh Á. - Buday, Kovács, Binger, Takács - Toldi, Horák (Kiss) Leidl (Szabó G.) Rácz - Dankovics (Nagy), Barta

Edző: Iszak Sándor

A meccs megkezdése előtt baráti hangulatban emlékeztünk a hazai szurkolókkal a régi nagy derbikre.

Jól kezdtük a mérkőzést, a 9. percben Barta Zoltán meg is szerezte a vezetést, és mezőnyfölényben játszottunk. A 36. percben Kopácsi Balázs, a Nárai csatára (aki toronyi lakos) durván megütötte a játékosunkat, Takács Konrádot. A játékvezető azonnal kiállította. Azt hittük, most jönnek a toronyi gólok, de nem így történt. A hazai csapat a második félidőben egyenlített. Öt perccel később Kovács Gábor remek fejesével újra vezettünk, de a 86. percben Nagy Balázs teljesen felesleges büntetőt hozott össze, és ezzel döntetlen lett a végeredmény. Toldit második sárgával kiállították.

Az osztály egyik legerősebb csapata ellen idegenben az egy pont megszerzése nem lebecsülendő, de a helyzetek alapján fölényesen nyerni kellett volna. 3-4 játékosunk mélyen a tudása alatt teljesített, és ezt akarattal sem igyekezett pótolni.

Jól játszott: Németh Á., Kovács G., Rácz, Leidl B.

A mérkőzésről Joó Imre tudósított.

A Torony négy meccs után két győzelemmel, egy döntetlennel és egy vereséggel a hatodik a tabellán.

Vasárnap 13 órakor a Vasasszonyfa lesz a vendég együttes Toronyban. Következő ellenfelünk egy győzelemmel és három vereséggel a tizenkettedik helyen szerénykedik a tizennégy csapatos csoportban. Csak a győzelem elfogadható ellenük.

Közösségi megosztás: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo